O mně


Tetování Zdeněk Zvoníček

Tetování mně baví

Mám rád, když obrazy vyprávějí příběh. Zvlášť, když je spojen s Vámi, s tím, kdo jste, co si myslíte, vidíte nebo jste prožili. Proto mě nikdy neoslovily žádné katalogy, ze kterých si vyberete prstem a řeknete: "to se mi líbí". Protože zítra se Vám může líbit něco jiného nebo Vás ovlivní jiný módní trend. Součástí mé práce je diskuze. Motiv vymýšlíme nebo dotváříme společně. Rád Vám poradím a pomůžu vyjádřit přesně to, co chcete. Výsledky mé práce jsou originální.

Výzvou, kterou mám rád, jsou také nedodělané i nepovedené práce. Pokud takové tetování máte a chcete mu vdechnout nový život, pošlete mi na email fotky. Na základě zkušeností Vám poradím, co s tím a můžeme se do předělání pustit společně.

Témata tetování, která mám v oblibě jsou:

Tetování vesmíru
Tetování přírody a všeho kolem ní
Tetování biomechaniky
Tetování válečníků
Tetování andělů a démonů
Tetování předělávky

Etika

Jsem rád, že své myšlenky chcete vyjádřit obrázem na těle. Přesto jsou místa, která považuji za nedotknutelná. Místa jako obličej, dlaň, prsty a hřbet ruky by měla podle mého názoru zůstat čistá, neboť vyjadřují charakter člověka. Obličej je zrcadlo naší duše, proto na taková místa netetuji. To samé platí pro dámské a pánské přirození. Dávají život, proto jej máme uctívat a ne cejchovat. Ženská prsa tetuji pouze po mastektomii, dámský dekolt pro mne není problém.

Morálně důležitý je pro mne i obsah Vašeho sdělení. Pokud se Váš nápad bude týkat náboženského nebo politického vyjádření, předem mě prosím kontaktujte a já zvážím, zda do toho půjdem spolu.

Pokud si chcete vytetovat nějaký text v cizím jazyce, budete mi muset prominout. Cizím řečem dobře nerozumím a v podstatě bych nevěděl, co dělám. To z profesionálních důvodů nelze připustit. Omlouvám se a děkuji za pochopení.