Tetování přírody


Milujete přírodu stejně jako já? Vzdejme jí úctu krásným tetováním. Příroda je naší součástí a skrývá v sobě úžasná tajemství.

Například obrazem stromu znázorním zákon času. Vše, co je krásné a cenné, roste pozvolna a pomalu. Když se na takové tetování podíváte, připomene Vám, že ušlechtilé věci chtějí píli a trpělivost.

Zachycením obrazu kvetoucí rostliny či líhnoucího se motýla mohu vyjádřit změnu. Pokud jsme si zákona změny vědomi, pěstujeme v sobě klid, protože vše časem pomine. A právě takové tetování Vám to vždy připomene.

A nebo mohu ztvárnit přírodní zákon setby a sklizně. Pohled na dokonalý klas či plody ovoce Vám připomene, že to, co do života vložíte, od něj také dostanete.

Je úžasné, jak v sobě tyto jednoduché věci ukrývají tolik moudrosti. Cítíte-li, že je toto to pravé téma pro Vás, neváhejte mě kontaktovat a spolu vymyslíme kouzelné tetování.

Pro inspiraci můžete nahlédnout do galerie.

Indonesian Code Party

fake rolex replica rolex watches rolex replica replica rolex fake rolex fake watches replica uhren rolex replica replica rolex watches fake rolex